Witajcie!
Cieszę się bardzo, że poszukując fotografa ślubnego, trafiliście do mnie. Nazywam się Izabela Dziurdzińska i zajmuję się fotografią od 6 lat. Powiedzieć, że lubię to co robię – to mało. Uważam, że to prawdziwe szczęście, móc dawać radość innym osobom, zatrzymywać dla nich najpiękniejsze momenty ich życia, jednocześnie czując się spełnionym. Mam nadzieję, że pozwolicie mi być częścią Waszego Dnia Ślubu i będę mogła uchwycić również i Wasze wspomnienia.

Moi zadowoleni klienci

Drzewko Szczęścia – to szczęście przekazywane innym, przez wspaniałą osobę, fotografa który chwyta ulotne chwile „na zawsze”. Są to chwile których nie dostrzegamy w tym zwariowanym pędzie, a może wart zatrzymać się i pozwolić działać Drzewku Szczęścia:) Ja gorąco polecam i dziękuję!

Ewelina Tarnowska

Iza jest niesamowita i polecam ją w 100 %. Jestem zadowolona z każdego naszego spotkania, które owocują w zdjęcia. Niezwykły talent, do tego świetna osobowość! Jeszcze raz gorąco polecam!

Luiza Ostasz

Foty rewelacja, fotograf rewelacja, pomysły rewelacja, atmosfera rewelacja!!!! co tu dużo mówić, po prostu pełen profesjonalizm i jednym słowem REWELACJA!!!!

Ewelina Iwańczyk

Nikt nie zrobił ładniejszych zdjęć moich dzieciaków. Dzięki!

Aleksandra Grabowska

Genialna dziewczyna, robi to z pasją i wie co robi, miła atmosfera, super zdjęcia, świetna pamiątka! Polecam wszystkim z całego serduszka, bo jest warto!

Patrycja Sarzyńska

Zdjęcia cudowne, jesteśmy baaardzo zadowoleni. Ponadto wszyscy znajomi nie mogą wyjść z podziwu, że taka niepozorna, niewysoka osóbka zrobiła taaaaaakie zdjęcia! Świetna atmosfera w czasie sesji; naprawdę polecam wszystkim, którzy jeszcze się nie zdecydowali!

 

Ewa Bukowska - Marczak

Warto było zrobić tą sesje, mamy wspaniałą pamiątkę, zwłaszcza ze dzieci tak szybko rosną…

 

Ewelina Szostak

Mile spędzony czas z Izą i pamiątka na lata idealna. Iza pokazała że nie potrzeba wyszukanych miejsc żeby zrobić świetne zdjęcia. Dziękujemy!

Kasia Dudko

Przesympatyczna, energiczna, pomysłowa, nie straszne Jej chłody, nie straszne chaszcze, a do tego zdolniacha – to właśnie Iza dzięki temu sesje z taką Panią Fotograf to super spędzony czas, w świetnej atmosferze, czego efektem są przepiękne fotki Polecamy!
Sylwia Szwedo

Super fotograf, super atmosfera, super zdjęcia. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć a przy tym wszystkim dobrze się bawić!

Anna Symuś

Słodki Dzidziuś mój! Drzewko Szczęścia zatrzymało czas, który mija w zawrotnym tempie. Ani się obejrzę a Maksio urośnie i wraz z jego rozwojem obraz jego dzieciństwa powoli będzie się zacierał w pamięci. Dzięki zdjęciom, których nikt nam nie odbierze na zawsze zostanie moim słodkim Dzidziusiem. Dziękujemy Drzewku i polecamy Panią fotograf warto zatrzymywać takie chwile.
Emilia Lekan

Drzewko Szczęścia – Fotografia chwili Serdecznie dziękujemy za przepiękne zdjęcia ze ślubu, wesela i z pleneru. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego fotografa POLECAMY!
Magdalena Marciniak

za to najbardziej zwariowany rudzielec jakiego znamy. Patrząc na nasze zdjęcia to nie szkoda mi tych poobijanych na kamieniach nóg! Zdecydowanie polecamy bo podejście ma świetne i człowiek zapomina, że jest przed obiektywem, a efekty widać-fenomenalne zdjęcia i najlepsza pamiątka. Dziękujemy i pozdrawiamy!
Klaudia Bździuch

Pomysłowe i niebanalne podejście do każdego tematu bez względu na warunki atmosferyczne, pełna entuzjazmu i pozytywnej energii artystyczna duszna – cala Iza. Gorąco polecam tym, którzy pragną uwiecznić ważne momenty z ich życia, jak również chwile ulotne. Profesjonalna współpraca owocująca wspaniałymi zdjęciami.
Ella Du Toit